Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Felső kategóriás kerékpárok gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keressük munkatársainkat az alábbi pozícióra:

Targoncavezető
Tószeg

Szeretnél egy stabil cégnél, hosszú távon dolgozni? Nem okoz gondot a 2 műszakban való munkavégzés? Amennyiben pontos és precíz vagy munkádban és tudsz ÖNÁLLÓAN dolgozni, valamint targoncavezetői jogosítvánnyal is rendelkezel-> ELJÖTT A TE IDŐD!

JELENTKEZZ és kezdjük meg a közös munkát Együtt!

Miért jó jelentkezned:

  • MAGAS alapbér – versenyképes bérezés
  • HAVI bónusz (br. 36.000Ft/hó) - próbaidő alatt is!
  • NEGYEDÉVES BÓNUSZ (br. 30.000Ft/hó) - próbaidő alatt is!
  • EXTRA bónusz (előre meghatározott mennyiségek alapján) - próbaidő alatt is!
  • CAFETERIA – (br. 30.000 Ft/hó) - próbaidő UTÁN
  • NAPI egyszeri INGYENES étkezést biztosítunk
  • 2 műszakos munkarend - NINCS éjszakázás
  • Emberséges hozzáállás, kulturált tiszta munkakörnyezet
  • SZABAD hétvégék- több időd marad a családodra/pihenésre
  • INGYENES bejárás céges buszokkal - időt, pénzt spórolunk neked

Elvégzendő feladatok:

  • Alapanyagok bekészítés
  • Raktári adminisztrációra használt rendszerek kezelése, azok ismerete
  • Targoncával való anyag és késztermék mozgatás
  • Hiánypótlások és selejt alkatrész kezelése, megfelelő helyre való szállítása
  • Targonca rendben tartása, annak szakszerű, biztonságos kezelése
  • Készlet fogyásának figyelése
  • Vezetők munkautasításának követése, betartása
  • Munkaterület rendjének megóvása, fenntartása

Ezt várjuk tőled:

  • ÉRVÉNYES, OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (3313-as típusvizsgával)
  • Targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • PONTOS, precíz munkavégzés
  • Álló munka és 2 műszakos munkarend vállalása
  • Minőségi munkára való törekvés
  • Csapatjátékos és problémamegoldó hozzáállás
  • Logikus gondolkodásmód

Előnyt jelenthet a pozíció betöltése során:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Magasemelésű targoncán szerzett gyakorlat

INGYENES céges buszjáratainkat az alábbi településekről biztosítjuk:

Abony, Bánhalma, Besenyszög, Cegléd, Cibakháza, Fegyvernek, Jászladány, Jászkarajenő, Jászalsószentgyörgy, Kenderes, Kengyel, Kőröstetétlen, Kőtelek, Kuncsorba, Lakitelek Martfű, Mezőtúr, Örményes, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szandaszőlős, Szajol, Szászberek, Szolnok, Tiszajenő, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tiszaföldvár, Tiszakécske, Tiszabög, Tiszasüly, Törökszentmiklós, Tószeg, Törtel, Újszász, Vezseny, Zagyvarékas.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Munkaerő kölcsönzői eng. szám.: 1432-1/2012-1300-915