Feladatok:

  • A gyártó és szerelő üzem anyagellátásának biztosítása az előírt folyamatok és szabályok betartása mellett

  • Szállító-, illetve emelővillás targonca rendeltetésszerű használata, a gép használhatóságának ellenőrzése, hiba esetén a probléma jelzése az előírások szerint

  • Anyag és rakomány biztonságos mozgatása

  • Az anyagellátáshoz szükséges folyamatleírások maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Végzettség: minimum 8 általános

  • Targoncavezetői jogosítvány

  • Akár pályakezdőkre is nyitottak vagyunk!

Amit kínálunk:

·        Cafeteria: br. 400.000 Ft éves keret – próbaidő után

·        Mozgóbér: alapbér 8,33%-a – próbaidő után

·        Jelenléti bónusz: br. 20.000 Ft/hó – próbaidő után

·        Munkába járás támogatás:

o   Gépkocsival: br. 22 Ft/km

o   Tömegközlekedés: bérlet 100%-a

Egyéb információ az állásról:

·        Munkarend: Három műszak

·        targoncások esetében 1 hónap, hogy a próbaidő utáni juttatásokat hamarabb megkapja