Feladatok

  • Az alkatrészek és kerekek kipakolása, tárolása és felpakolása a gyártósorra
  • A beérkezett felnik és gumik, illetve segédanyagok minőségi és mennyiségi átvétele, annak rendszerben történő bekönyvelése, megfelelő raktárhelyen történő elhelyezése
  • Gyártási segédanyagok készletkövetése
  • Selejt áru és göngyöleg visszaküldése
  • A külső raktárral való napi kapcsolattartás, a külső raktárból érkező kamionok kezelése, lepakolás és az áru könyvelése
  • Targonca működtetése a biztonsági szabályok és általános munkamódszerek betartása mellett
  • Kerekek összegyűjtése, összekészítése és szétszerelése a munkautasítás szerint
  • Az alkatrészek/komponensek, szerelvények minőségre vonatkozó vizuális ellenőrzése

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány (3324)
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Jó fizikai állóképesség

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria rendszer
  • Kis létszámú, családias műszakok
  • Gyümölcsnap
  • Határozott idejű munkaviszony 2025.12.31-ig.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Az Eurofit, a Continental és a Michelin közös vállalata, amely az autóipar rendkívül megbízható, nemzetközi kerék összeszerelő partnere. Magyarországi vállalata, az MC Syncro Hungary Kft. 12 éve állandó beszállítója az ország egyik legnagyobb autógyárának.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.