Feladatok

  • Anyagmozgatás targoncával (raklap, göngyöleg)
  • Napi szállítások raklapjainak be és kitárolása, minősítése, dokumentálása
  • Egységrakatok képzése
  • Napi leltár elvégzése
  • Munkaterületi rend és tisztaság ellenőrzése, fenntartása
  • Munkavédelmi szabályok betartása

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és a hozzákapcsolódó (3324) OKJ-s bizonyítvány feltétel
  • 2 műszakos munkarend vállalása (8 órás műszakok)
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság

Előnyt jelent

  • Gázos targonca kezelésében szerzett tapasztalat
  • Dupla villás targonca kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Könnyen megtanulható munkakör, melyhez betanítást biztosítunk
  • Pályakezdőt, tapasztalat nélküli targoncást is betanítunk
  • Rendezett, tiszta, modern munkakörülmények
  • Stabilan működő és folyamatosan növekvő cég
  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény bónusz
  • Cafetéria
  • Munkába járási támogatás (30 Ft/km)
  • Bejárási lehetőség céges busszal
  • Munkavégzés helye: Gyál
  • Étkezési lehetőség – melegkonyhás büfé, étkező

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

HOPI Hungária Logisztikai Kft. Magyarország egyik piacvezető, komplex szolgáltatásokat nyújtó és nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltató cége.
Most csatlakozhatsz csapatunkhoz, ahol változatos, mozgalmas feladatok várnak Rád.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes önéletrajzod, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el nekünk.