Targoncavezető

MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Rendelkezel OKJ-s targoncavezetői bizonyítvánnyal, illetve jogosítvánnyal és raktárban is dolgoztál már? A targoncavezetés mellett érdekelnek a logisztikai folyamatok, és szeretnéd kipróbálni magad egy modern raktározási rendszerben? Csapatunk újabb tagját keressük targoncavezető pozícióba.

RÓLUNK:
Az 1919-ben alapított kis présüzemből innovatív globális vállalattá fejlődtünk, de továbbra is osztrák családi vállalkozásként működünk, immár a negyedik generáció óta. Elkötelezett csapatunknak, a vállalkozói, újító szemléletünknek és a kiemelkedő minőségre való törekvésünknek köszönhetően mára a világ egyik vezető gyümölcslé és üdítőital gyártójává váltunk.

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • Anyagmozgatás különböző típusú targoncákkal;
  • Különböző tárolási rendszerek kiszolgálása, raklapos áruk be- és kitárolása;
  • A tárolt áruk szakszerű kezelése, csomagolásának ellenőrzése;
  • A termelés ellátása megfelelő mennyiségű és minőségű raklappal, raklapok minőségi átválogatása;
  • Raktári rend fenntartása.

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD HOZZÁNK?

  • A kiszámíthatóság és a stabilitás az egyik legfontosabb alapértékünk.
  • Egy modern raktározási rendszerben végezheted a napi feladatokat.
  • Nálunk a béren kívül havi bónusz, a törvényi szabályozást meghaladó pótlékok, cafetéria és egészségbiztosítás vár.

TÉGED KERESÜNK, HA

  • rendelkezel OKJ-s bizonyítvánnyal és érvényes, új típusú jogosítvánnyal (3324-es gépcsoport),
  • magabiztosan kezeled a targoncát,
  • szívesen végzed önállóan a feladataidat.

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK, HA

  • középfokú iskolai végzettséget szereztél,
  • a munkád során használtál raktárkezelő programot és rádiófrekvenciás kézi terminált,
  • ismered a Lean szemléletmódot (5S, Kaizen),
  • a 3313-as gépcsoportra is megszerezted a jogosítványt,
  • raklapozó-, csomagológép üzemeltetésében is szereztél tapasztalatot.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál hozzánk, az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva tudod eljuttatni hozzánk a pályázatodat.