Feladatok

Mocsa külterületén található telephelyünkre keresünk érvényes targoncás bizonyítvánnyal rendelkező munkavállalót.
Termelés kiszolgálása
Késztermék mozgatás
Termékcímkézés ,csomagolás
Hulladék kezelés

Elvárások

Érvényes targoncás bizonyítvány,minimum 2 év tapasztalat,megbízhatóság, precizitás.
2 műszak vállalása.

Előnyt jelent

Jogosítvány homlokrakodó gépjárműre ,túlméretes áru mozgatásában szerzett tapasztalat,integrált vállalatirányítási rendszerben ( SAP) történt munkavégzés.

Amit kínálunk

Teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződés,bejelentett bér,fejlődési és előrelépési lehetőség,családias környezet.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A LI Pack Kft Mocsa külterületén található, dinamikusan fejlődő cég,mely csomagolástechnikával és fából készült csomagolóanyagok gyártásával foglalkozik. Cégünk egyedülállóan széles termékskálával és rugalmas szolgáltatásokkal áll partnerei rendelkezésére. Fennállása óta folyamatosan szolgálja ki termékeivel a térségben tevékenykedő nagy cégeket.

A "Jelenkezem" gombra kattintás után kérjük,csatolja magyar nyelvű,fényképes önéletrajzát,bérigény megjelölésével,valamint targoncás bizonyítványát!