Feladatok

  • a beérkező küldemények lerakodása tehergépjárműről
  • tehergépjárművek megrakodása
  • árumozgás adminisztrálása lézeres vonalkód olvasóval, dokumentációk kezelése a raktári folyamatok figyelembe vételével
  • áruk, csomagegységek figyelemmel kísérése, leltározása
  • göngyölegkezelés
  • raktári rend fenntartása

Elvárások

  • targoncavezetői jogosítvány és rutin
  • 2 és 7 fok közötti hőmérsékleten történő munkavégzés vállalása
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • jártasság a csapatmunkában
  • több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, rendszeres havi teljesítmény prémium + cafeteria 20.000 Ft/hó értékben + éves bónusz
  • munkavégzés csak hétfőtől péntekig
  • munkába járási költség támogatása
  • privát egészségbiztosítás
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 6 további telephelyén több mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.
Budapest X. kerületi telephelyünkön 35 000 m2 hűtött- és szárazáru raktárban szolgáljuk ki élelmiszeripari megbízóink széles körét.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el önéletrajzát.
Cégnév: LIEGL & DACHSER ASL Hungary Kft.