Feladatok

  • Pótkocsi/kamion le-felpakolása
  • elszállítandó termékeket, anyagokat a raktári előkészítő területen (puffer terület) kialakított polcrendszerre tárolása
  • A raktárba érkező készterméket az azon feltüntetett lokációs kód alapján helyre tárolása
  • A kiszállítandó termék írásos utasítás alapján előkészítése
  • veszélyes hulladékot a műszak végén az arra kijelölt helyre szállítása

Elvárások

  • Targoncavezetői engedély (3312 és 3314-es)
  • Aktív targoncavezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • azonnali munkakezdés
  • növényvédőszergyártó cégnél munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • tervezhető időbeosztás (Hétfőtől péntekig napi 8 órás munkaidő, 3 műszakos munkarend)
  • bejárási támogatás (Autóval 30 Ft/km, vagy 100%-os tömegközlekedési támogatás)
  • igény esetén szállást is tudunk biztosítani
  • bruttó 2288 Ft/órabér + bruttó 56.000 FT/ hónap mozgóbér
  • próbaidő után nettó 27.300 Ft-os kiemelkedő cafetéria

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Növényvédőszergyártó partnerünkhöz keresünk új munkatársakat

Önéletrajz csatolásával lehetséges