Feladatok:

  • Kiszállítandó tételek előkészítése, átadása
  • Betárolás, raktáron belüli áttárolás, kitárolás
  • A szállításra előkészített anyagok mozgatása a kijelölt lerakodóhelyek között
  • Leltározással kapcsolatos feladatok ellátása, készletellenőrzés, információ szolgáltatása
  • Szállítmány átvétel, azonosítás, áruátvétel logisztikai ellenőrzés
  • Nem megfelelő termékek, szállítmányok elkülönítése
  • Számítógépen a munkafeladatok nyomon követése, rögzítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély, használatában szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkában jól együttműködés
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Végzettség és szakmai tapasztalat alapján meghatározott bérezés: Br.400-500.000 Ft
  • Műszakpótlék (Délutános műszakban +40% 18.00-22.00)
  • Cafeteria N.31.000 Ft szépkártyára már az ELSŐ HÓNAPTÓL
  • Havi teljesítmény és jelenléti prémium
  • Túlóra lehetőség (havi munkaidő keretben)
  • Budapest - Árpád hídtól induló céges buszjárat

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
  • Műszakrend: 1 vagy 2 műszakos munkarend, napi 8 órában Hétfőtől Péntekig
  • Az álláshoz szállást NEM tudunk biztosítani

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Király Enikő Réka