Feladatok

  • Targonca és egyéb szállító eszközök kezelése.
  • Beérkező anyagok bevételezése, az alapanyagok géphez történő szállítása és a kész termékek szállításra való előkészítése
  • Beérkező áruk kicsomagolása
  • Szükséges takarítási feladatok elvégzése
  • Teherautók felpakolása és alapanyagok kipakolása
  • Alapanyagok gyártásba történő kiszállítása, a kész-, és félkész termék gyártásból raktárba történő szállítása
  • Leltár végzése
  • Szenes zsákok használatra való előkészítése (állványra felhelyezés)
  • Mindenkor betartja a munka-, az ellenőrzési-, és raktári utasításokban leírtakat
  • Egyedi adatszolgáltatások határidőre történő, hibátlan elkészítése
  • Jelentést tesz közvetlen felettesének saját hatáskörben meg nem oldható problémákról
  • Aktív részvétel a folyamatos fejlesztő kultúra kialakításában folyamatjavító ötletek megfogalmazásával, aktív részvétel a gyökér ok elemzésekben

Elvárások

  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 1 év raktározási tapasztalat
  • Alapfokú (befejezett általános iskola) végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány 3313 és 3324
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • precizitás, pontosság
  • megoldásorientált szemlélet
  • magas szintű együttműködési készség
  • megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Szakközépiskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • LEAN alapismeretek

Amit kínálunk

  • Fix 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás ( SZÉP-kártya, bónusz)
  • Fizetett túlóra
  • Bejárás támogatása – autóval 37 Ft/km (csak abban az esetben ha az adott településről nincsen céges buszjáratunk) vagy céges busz igénybevétele
  • 0-24 élet és balesetbiztosítás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Nemzetközi, stabil vállalati környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Csatlakozz a világ egyetlen független filtergyártó cégéhez!

Az Filtrona Filters a cigaretta filterek széles választékát gyártja.
Technológiai és fejlesztési központjaink szorosan együttműködnek a szállítókkal, a kutatóintézetekkel, ezáltal biztosítva az új technológiát.
Világszerte számos gyártóberendezéssel gondoskodunk arról, hogy a termékeket időben és költséghatékony módon kiszállítsuk.
Jelentkezz hozzánk és légy része az Filtrona magyarországi csapatának!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!