Feladatok

  • Kézi és gépi anyagmozgatás targoncával
  • Alkalmanként anyagmozgatás futódaruval
  • Alapanyag le- és felrakodása szállító járművekre
  • Aktív részvétel az üzem életében
  • Adminisztráció elvégzése, területi rend fenntartása

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány (3324)
  • Darukezelői jogosítvány (4361)
  • Több éves targoncavezetésben, daruzásban szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség, állóképesség
  • Pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Fémipari végzettség/gyakorlat
  • Teherkötözői képesítés

Amit kínálunk

  • Teljes jövedelemmel bejelentett munkaviszony (határozatlan idejű munkaszerződéssel)
  • Korrekt bérezés
  • A bejelentett bruttó fizetésen túl évi bruttó 450.000Ft étkezési hozzájárulást biztosítunk munkavállalóink számára
  • Képzések (belső-, illetve szakképzések)
  • Hozzájárulás a munkába járáshoz (akár a bérletedről, akár az üzemanyagod költségéről van szó)
  • Szabad hétvégék
  • Munkaruháid, munkavédelmi eszközeid biztosítjuk
  • Prémiummal jutalmazunk, ha új munkatársat ajánlasz
  • Minden munkavállalónkra élet- és balesetbiztosítást kötünk a cég költségére
  • Folyamatosan bővülő szolgáltatások, amiket cégünk munkavállalójaként kedvezményesen tudsz igénybe venni

Céginformáció

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt 42 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. A KÉSZ Csoport tagjaként a Mahart Tiszayacht Kft., több mint 15 000 m2 területen, a szükséges technológiával és gyártmányokkal berendezett üzemben működik. Fő tevékenységi köre a vízi eszközök gyártása, átalakítása, javítása és szervizelése. Az üzem nagy fémfeldolgozási gyakorlattal rendelkezik, gépi felszereltsége alkalmassá teszi nagyméretű vas- és acélszerkezeti munkák elvégzésére is. Új munkatársunkat Targoncás, darus munkakörben szeretnénk a Mahart Tiszayacht Kft. csapatában üdvözölni.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: MAHART TISZAYACHT Kft.