Feladatok

A VITA-Sütő Kft. komáromi üzemébe keresünk kollégát készáru kezelő munkakörbe, targonca vezetői jogosítvánnyal, három műszakos munkarendbe, versenyképes bérezéssel. Jelentkezés önéletrajzzal személyesen az üzemben, vagy e-mailben. A pozíció betöltéséhez szükség lesz a targonca vezetői bizonyítvány bemutatására.

Elvárások

Alapfokú iskolai végzettség, több éves targonca vezetői gyarkolat

Előnyt jelent

Áru összekészítésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Több, mint 25 éves múltú, stabil anyagi háterű, magyar vállalkozás, rendezett adózási és TB kapcsolatokkal

Céginformáció

A VITA-Sütő Kft. az egyik legnagyobb hazai sütőipari vállalat. Két üzeme Komáromban és Kisbéren működik. A gyártási portfólióban vannak napi friss termékek, csomagolt kenyerek, valamint fagyasztott termékek is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát, vagy várjuk személyesen telephelyünkön
A pozíció betöltéséhez szükség lesz a targonca vezetői bizonyítvány bemutatására.
Cégnév: VITA-Sütő Kft.