Feladatok

  • Anyagmozgatás targoncával (maximum 10-12 méter magasban)
  • Be-és kitárolás magasállványzatba
  • Áttárolási feladatok elvégzése
  • Komissióhely feltöltés
  • Kézi scanner használata
  • PDA segítségével termékek be és kitárolása
  • Termékek leszedése JET-tel kamionról, rámpáról
  • Termékek átvétele betárolása
  • Termékek átadása

Elvárások

Érvényes targoncás jogosítvány és releváns tapasztalat az alábbi kategóriák egyikére:

  • Magasemelésű pozícióhoz: 3324 (csak az oldalvillás targoncát használunk)
  • Komissiózó pozícióhoz: 3313

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkarend: 3 műszakban, vagy állandó éjszakai műszakban
  • Bérezés: ~ br: 569.500 Ft/hó + pótlékok
  • Fizetett túlórázási lehetőséget biztosítunk
  • Főállású bejelentés, érvényesíthető adókedvezmények
  • Autósoknak 30 Ft/km utazás támogatás
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjárat Budapestről
  • 8.000 Ft cafetéria

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Add le jelentkezésed a gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot.