Gemenc Állványozó Kft.

Cégcsoportunk tapasztalatokkal rendelkező takarítónőt/házvezetőnőt keres.

Helyszín: Budapest XI. kerület

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz elküldésével az [email protected] mail címre, vagy az alábbi telefonszámon:

Csonka Brigitta +36 70 431 1080

Feladatok:

Budapest XI. kerület:

  • Bevásárlás, konyha és hűtők feltöltése.
  • Mosási teendők, vasalás, hajtogatás és ruhák elpakolása.
  • Különböző helyiségek takarítási feladatainak ellátása a legmagasabb minőségben.
  • Padlók, csempék, nyílászárók ,terasz folyamatos tisztántartása.
  • Konyha tisztántartása, edények elpakolása.
  • Szükség esetén 10 éves gyermek hazavitele iskolából.
  • Növények locsolása.

Elvárások:

  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság.
  • Munkájára igényes, nagy munkabírás, terhelhetőség.
  • Udvarias, vendégközpontú hozzáállás.
  • Ápolt megjelenés és kedves személyiség .
  • Állatbarát .
  • "B" kategóriás vezetői engedély, saját autó.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködés kiemelkedő környezetben.
  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony.
  • 8 órás munkaidő.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Azonnali munkakezdési lehetőség.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Cégnév: GEMENC ÁLLVÁNYOZÓ KFT.
Kapcsolattartó: Csonka Brigitta