Feladatok

Takarító munkatársat keresünk a Törökbálinti Depóba hétfőtől - péntekig napi 8 órás munkarendben délutános műszakra (14-22-ig)  kézi és gépi takarítási feladatok ellátására.
Bejárás céges busszal Érdről, Százhalombattáról, Törökbálintról , Válról lehetséges.
Budapestieknek BKV járat van.
Vagy önállóan saját autóval.

Elvárások

rendezett megjelenés, csapatban és önállóan való dolgozás

Előnyt jelent

Takarításban jártasság és takarítógép kezelési ismeretek előnyt jelentenek.

Amit kínálunk

Szabad hétvégék, teljes munkaidő, fix munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 2003 óta a takarítóiparban dolgozik, így egy leinformálható, régóta működő cégként biztos munkahelyet tudunk biztosítani.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: Clean Express Kft.