Cégünk takarító feladatkör ellátására kolléganőt keres, teljes munkaidős (napi 8 óra) vagy részmunkaidős (napi 4, 6 óra) állásra.

FELADATOK:
• Épületek, hangárok, irodák takarítása
• Konyha és étkező rendben tartása
• Takarítási és fertőtlenítési feladatok elvégzése
• Szemetesek ürítése és hulladékkezelés
• Tisztítószerek és takarító eszközök rendben tartása, szükség esetén pótlás előtti jelzése
• Egyéb, a takarítással kapcsolatos feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

• Legalább 8 általános iskolai végzettség
• Megbízhatóság és pontosság
• Önálló munkavégzésre való képesség
• Jó fizikai állóképesség
• Higiéniai előírások ismerete és betartása
• 4, 6 vagy 8 órás munkarend

ELŐNY:

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

• Biztos és hosszú távú lehetőség
• Munkába járási támogatás
• Határozatlan idejű szerződés

Ha úgy érzed, hogy megfelelnél a fentieknek és szívesen lennél cégünk tagja, küldd a magyar nyelvű arcképes önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre!

Cégnév: Hidroplan Nord Kft.
Kapcsolattartó: Horváth Liliána