Feladatok

- üzemterület takarítása
- üstök, tálcák mosogatása kézzel és géppel
- mellékhelyiségek takarítása
- esetenként munkaruhák mosása

Elvárások

Önmagára és munkájára igényes kollégákat keresünk.

Előnyt jelent

- közeli lakóhely

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend: 6:00 - 14:30
  • munkavégzés csak hétköznap
  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • Cafeteria
  • Részleges utazási költségtérítés (MÁV, Volán bérlet, üzemanyag)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 80 éves múltra visszatekintő családi vállalkozás, ahol a cukrászati tudás és receptek generációk óta öröklődnek. Kompromisszumok nélkül készült termékeinkkel naponta szerzünk örömet cukrászdáinkban vásárlóknak.

Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: SZAMOS MARCIPÁN KFT.