Feladatok

  • A dialízis központ tisztán tartása a vállalat higiénés előírásainak megfelelően

Elvárások

  • Megbízhatóság, lelkiismeretesség
  • Munkájára igényes hozzáállás

Előnyt jelent

  • Takarítói tapasztalat vagy egészségügyi intézmény takarításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Munkaruha
  • Munkábajárás támogatása

Munkaidő:

  • Hétfő-szerda-péntek 6:00-14:00 és 14:00-22:00, 2 műszakos munkarend, 8 órás munkaidő, kedd-csütörtök-szombat 6:00 – 17:00, 11 órás munkaidő, havi egy vasárnapi munkavégzés is

Jelentkezéshez szakmai önéletrajzát várjuk.

CSATLAKOZZON HOZZÁNK!

Cégnév: TritonLife Dialízis Center Kft.