Feladatok

  • Egyéni és csoportos foglalkozások vezetése,
  • Lakók mozgatása, sétáltatása, etetése,
  • A lakók fizikai és mentális állapotának nyomon követése, fejlesztése szükség esetén szakemberek bevonása,
  • Aktív részvétel a lakók életminőségének javításában.

Elvárások

  • Szociális végzettség (pl.szociális munkás, ápoló)
  • Empatikus, támogató hozzáállás,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Csapatmunkára való nyitottság.

Előnyt jelent

  • Szociális területen szerzett tapasztalat,
  • Idős ellátásban szerzett tapasztalat,
  • Pszichológus, demencia-terapeuta, művészetterapeuta, zene- vagy táncterapeuta végzettség.

Amit kínálunk

  • Családias, támogató munkahelyi környezet,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • 8 órás munkarend,
  • Közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés,
  • Szociális ágazati pótlék,
  • Ágy melletti pótlék,
  • Egyéb pótlékok,
  • 13. havi fizetés,
  • Munkába járás támogatása;
  • SZÉP kártya juttatás 30.000 Ft/hó,
  • Ingyenes étkezés,
  • Szakirányú tanulmányok támogatása.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Jézus Szíve Társaságát 1921-ben Páter Bíró Ferenc SJ alapította az Isten és a magyar nép szolgálatára. A Jézus Szíve Társasága Idősek Otthona célja Páter Bíró Ferenc SJ mondata: „…megadván a testből és lélekből álló emberi természetnek gyöngéd és kegyes tapintattal az égit is, a földit is.”

Az intézményünk - 65 munkatársunk - 90 lakó ellátásáról gondoskodik. Lakókat az ország egész területéről tudunk fogadni. Igyekszünk lakóinkat együttérzéssel, a legjobb szakmai tudásunk szerint ápolni, gondozni.
Minden munkatársunk azzal a szándékkal igyekszik munkáját végezni, hogy azt az ellátást nyújtsuk, amelyet - adott esetben - hozzátartozóinknak is szeretnénk biztosítani. A legelesettebb lakónk számára is törekszünk méltóságot nyújtani.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el részünkre önéletrajzát.