Feladatok

  •  Mindennapi higiéné biztosítása, lakókörnyezet rendbetétele
  •  Mindennapi ápolási teendők, gyógyszerelés
  •  Szakápolási teendők

Elvárások

  • Szociális gondozó ápoló, demens gondozó vagy OKJ 54, OKJ 55, felnőtt szakápoló végzettség
  • Covid-19 elleni 3. védőoltási igazolás megléte
  • Empátia, türelem
  • Jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés, ápolt megjelenés

Előnyt jelent

Idős ellátásban szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

Munkarend: 8 órás vagy 12 órás váltott műszak, rugalmas beosztással

Bérezés:

  • Egészségügyi bértábla szerint
  • Szociális ágazati pótlék
  • Ágy melletti pótlék

 Egyéb plusz juttatások:

  • Étkezés biztosított az intézmény igényesen kialakított éttermében
  • Normafa pótlék
  • Minőségi munkaruha
  • Karácsonyi bónusz
  • Helyközi utazás költségeinek törvény szerinti támogatása
  • Továbbtanulás/továbbképzés támogatása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

XII. kerületi igényes környezetben lévő intézményünk fejlesztés miatt

szociális gondozó ápoló, demens gondozó, OKJ 54, 55, felnőtt szakápoló végzettséggel rendelkező kollégákat keres, szociális gondozó és ápoló munkakörbe, összeszokott jó hangulatú csapatunk bővítésére.

Az intézmény minden tárgyi és anyagi feltétellel rendelkezik a színvonalas munkavégzéshez.

Fényképes önéletrajz megküldésével

Cégnév: Normafa Közhasznú Nonprofit Kft.