Feladatok

A LIBERTY Irodaházban (Népliget) lévő 332 szobás  2023. decemberében nyitott ibis&TRIBE Budapest Stadium **** szálloda azonnali kezdéssel szobalány / szobai takarító munkatársat keres barátságos, jó hangulatú Housekeeping csapatába!
Olyan kollégát keresünk, aki a műszakjában a vendégszobák, emeleti folyosók, alkalmanként a szállodai hall és közösségi terek takarítását végzi az ibis és a TRIBE márkák elvárásainak megfelelően, megbízhatóan végzi és gyakorlott: végzett már fizikai munkát. A fizikai alkalmasság és a hozzáállás a legfontosabb. A többit örömmel megtanítjuk!:-)

Elvárások

Amit kérünk a leendő kollégánktól:
  • Alapfokú végzettség
  • Gondos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Megbízhatóság
  • Fizikai terhelhetőség
  • Alkalmasság csapatban való munkára

Előnyt jelent

Szállodai szobalány / szobai takarító tapasztalat előnyt jelent a kiválasztásnál

Amit kínálunk

Amit kínálunk a jövőbeni munkatársunknak és várjuk szeretettel:
  • Tisztességes munkáltatás
  • Változatos munka, fiatalos légkör,új szálloda
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Útiköltségtérítés vidékieknek
  • Housekeeping jutalom
  • 100%-ban bejelentett munkahely
  • Fizetett szabadság, ünnepnapokon ünnepi pótlék
  • Munkatárs kedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban
  • Céges rendezvények, ebédek
  • Munkaruha

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az újonnan nyílt TRIBE Budapest Stadium 332 szobás gyönyörű hotel, 4 emeleten vannak a szobák, modern lobby, rendezvénytermek,bár, fitness jellemzi.

A "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzzal, korábbi tapasztalat megjelölésével
Cégnév: BUILDWING Kft.