Feladatok

Gépi és kézi glettelés, festés, külső épületek homlokzati hőszigetelése

Elvárások

Pontosság, megbízhatóság és precíz igényes munkavégzés

Előnyt jelent

A fenti feladatokban való tapasztalat előnyt jelent. 

Amit kínálunk

Bejelentett, hosszútávú munkavégzés

Céginformáció

2009. óta működő vállalkozás

Jelentkezés módja

A +36 30/286-1674- es telefonszámon lehet jelentkezni!

Cégnév: Szabó Róbert
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Festő - mázoló Pest megye

Felület előkészítése, előkezelése Festés, mázolás Díszítés, tapétázás Felületképzési munkák elvégzése Kapcsolódó szakipari munkák végzése Kapcsolattartás ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Festő - Csepel Pest megye

Transzformátor alkatrészek lefestése a dokumentációban előírt színkód és rétegvastagság alapján. Betartani a munkavédelmi és környezetvédelmi ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Festő - csepel Pest megye

Transzformátor alkatrészek lefestése a dokumentációban előírt színkód és rétegvastagság alapján. Betartani a munkavédelmi és környezetvédelmi ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE