BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk egy kiskunhalasi gyártóbázisú cég, amely a kompresszortechnikai piac vezető szereplője.

Az energiaszektor egyik legígéretesebb területén, a hidrogéntechnológiában a hazai ipari méretű
zöld hidrogén projektek részére hidrogéntermelő egységek beszállítója.

Az innovatív és dinamikusan bővülő partnerünk új munkatársat keres
regionális munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Szervizmérnök (kompresszortechnika)

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek telephelyén kompresszorok (gáz, ipari, levegő) telepítése, beüzemelése, karbantartása, szervizelése
  • Szervizelési munkákhoz kapcsolódó dokumentálás, adminisztráció
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel helyszíni szervizmunkák során
  • Alkatrészek és eszközök igénylése a raktárból előzetesen
  • Alkatrészkészlet figyelemmel kísérése, beszerzési igény feladása
  • Szoros együttműködés az értékesítéssel és mérnökséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Ügyfélfókusz és rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Szakmai képzések kompresszor- és hidrogéntechnológia területén
  • Versenyképes alapbér és túlóra elszámolás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos projektek és széles hazai és nemzetközi beszállítói és ügyfélkör
  • Önálló munkavégzés utazással
  • Új technológiákat gyorsan elsajátító agilis szervezet
  • Magyar tulajdonú jövőálló vállalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Egyéb információ:

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.