Megbízónk egy német tulajdonban lévő, ipari szivattyúkat, szerelvényeket gyártó vállalat.

Magyarországi szervizükbe keresünk új munkatársat.

Szervizmérnök (Ipari szivattyúk)

Feladatok:

  • Szivattyúk, frekvenciaváltók és egyéb termékek üzembe helyezése, javítása, karbantartása
  • Helyszíni hibafeltárás az ügyfeleknél
  • Kommunikáció az ügyfél képviselőivel a helyszínen
  • Egyeztetés a gyártóművekkel
  • A betanulási időszak és kellő tapasztalat összegyűjtése után ajánlatok kidolgozása
  • Műszeres mérések, tesztek szakszerű elvégzése, dokumentálása, kiértékelése
  • Javítások, karbantartások dokumentációjának részletes összeállítása

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy Villamosmérnök végzettség
  • Angol vagy esetleg német nyelvismeret (képzések és külföldi kollégákkal való kapcsolattartás miatt szükséges)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • MS Office ismeret
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök

Szakmai önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Cégnév: Nova Human Resources Kft.