Feladatok

  • Elektronikus áruvédelmi, gyengeáramú, audió, tartalom szolgáltató IT rendszerek telepítése és javítása az ország egész területén.
  • A napi munkavégzés hétköznapokon előre beosztott ütemterv szerint történik. Készenlét hétvégén havonta 1 alkalommal.
  • A rendszerek telepítés során a kézi szerszámok (fúrógép, sarokcsiszoló, horonymaró stb.) használata alap elvárás.
  • A javítások során ismerni kell a rendszerek beállításához használt diagnosztikai eszközöket és az elektronikai egységek alapos működését amelyhez természetesen betanulást biztosítunk.
  • Az esetleges hibákat komplex módon kell feltérképezni a javítást nem csak alkatrész cserével kell megoldani.

Elvárások

  • elektronikai műszerész vagy ehhez hasonló végzettség
  • IT hálózatok, rendszerek, komponensek legalább középfokú ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • logikusan gondolkozik és önálló munkavégzésre képes
  • jól kommunikál
  • precíz és megbízható
  • jó probléma megoldó és képes dönteni
  • rugalmas és érdeklődő

Előnyt jelent

  • Budapesti vagy Budapest környéki (30 km) lakhellyel rendelkezik
  • Szakmai vagy szervizes munkakörben eltöltött legalább 3-5 év munkatapasztalat.
  • Rádió frekvenciás vagy gyenge áramú rendszerekkel kapcsolatban szerzett ismeret vagy érdeklődés.
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cégautó magán használattal
  • Laptop és telefon
  • Munkaruha
  • Változatos munkavégzés
  • Jó munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk az áruvédelmi piac meghatározó szereplője. Folyamatosan fejlesztjük, bővítjük termék választékunkat és megrendelőink számát. Megbízható és korrekt szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára immár három évtizede. Célunk, hogy kereskedelmi partnereinknek a leghatékonyabb eszközöket biztosítsuk nem csak az árubiztonság területén.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: SHOPGUARD Kereskedelmi Kft.