Feladatok

  • Az Amazone mezőgazdasági munkagépek beüzemelése Dél-Dunántúl területén
  • Az értékesített gépek szervizelése Dél-Dunántúl területén.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (gépszerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, jó kommunikációs képesség
  • Elsősorban Dél-Dunántúli lakhely

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó, mobiltelefon, laptop
  • Átfogó felkészítés
  • Németországi tanfolyamok
  • Biztos nemzetközi háttér

Céginformáció

Cégünk az Amazonen-Werke GmbH. gyártócég mezőgazdasági termékeinek magyarországi értékesítését, szervizét és alkatrész ellátását végzi.

A "jelentkezem" gombra kattintás után csatolja önéletrajzát.
Cégnév: Amazonen-Werke Kft.