Feladatok

  • A termelésben meghibásodott fröccsöntő szerszámok megjavítása, átszerelése
  • Fröccsöntő szerszámokhoz szükséges alkatrészek javítása, cseréje
  • A gépészeti rajzok és specifikációk megértése, használata
  • A műanyagfröccsöntő szerszámok felújításában, fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség (pl. szerszámkészítő, szerszámkarbantartó)
  • Fémipari tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Önálló és felelős munkavégzés

Amit kínálunk

  • Tudásoddal és tapasztalatoddal arányban lévő fizetés
  • Br. 38.400 Ft/hó kafetéria juttatás, már próbaidő alatt is
  • Munkába járás támogatása
  • Klimatizált, tiszta munkaterület
  • Azonnali munkakezdés
  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ABB Installációs Készülékek Dívizió (korábban Thomas&Betts) az elektromos termékek első számú gyártója világszerte, 125 éves múltra visszatekintő innovációs és ügyfélközpontú megoldásokkal az elektromos rendszerek csatlakoztatására és védelmére, valamint egyedülálló differenciált középfeszültség-kínálattal. Termékeinket mindenhol használják:  a Föld körül keringve, a Marson dolgozva, a leggyorsabb vonatokon, amelyeken utazunk, a világ leggyorsabb autóiban, az óceánokon átkelve, az élelmiszereket előállító gyárakban, a világ legmagasabb épületeiben, a legmodernebb szállodákban és az otthonokban.
A több mint 200 000 termékből álló portfóliónk, amelyet több mint 38 prémium márkanév alatt forgalmaznak, mindenhol megtalálható, ahol elektromos áramot használnak.

Tegye meg a következő lépést karrierjében az ABB-nél egy globális csapattal, mely a társadalom és az ipar átalakítását ösztönzi egy produktívabb és fenntarthatóbb jövő érdekében.

Az ABB-nél minden tekintetben elkötelezettek vagyunk a sokszínű és befogadó környezet kialakítása és fenntartása iránt. Együtt indulunk el egy olyan útra, melyben mindannyian - egyénileg és együttesen is - elfogadjuk és tiszteletben tartjuk a sokszínűséget.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el önéletrajzát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.