Feladatok

  • Elvégzi a présszerszámok javítási és karbantartási munkáit
  • Határidőre és megfelelő műszaki állapotban a  termelés rendelkezésére bocsátja a szerszámokat
  • Belső utasítások alapján végrehajtja a szerszám módosításokat
  • Részt vesz a karbantartási dokumentumok elkészítésében, vezetésében
  • Együttműködik  részlegen belüli alkatrész rendelés és kezelés tekintetében
  • Javaslatokat tesz az optimalizálási lehetőségek bővítésére, mely a minőséget illetve a minőség javítását szolgálják, szorosan együttműködve a műszaki tervezéssel és a termeléssel.

Elvárások

  • Szerszámkészítő illetve szerszámgépész végzettség
  • Megbízhatóság, szorgalom, állóképesség
  • Műszaki érzék
  • Autóipari normák (IATF 16949, VDA) ismerete

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat
  • Fémipari ismeretek
  • FMEA ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.
  • Egyéb juttatások: műszakpótlék,  cafeteria, havi bónusz
  • A bejárás 100 %-os támogatása közösségi közlekedés esetén, műszakos buszok a szekszárdi végállomástól
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Munkatárs ajánlási rendszer, jubileumi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Értékteremtés innovációval

A svájci tulajdonú, tőzsdén jegyzett Adval Tech Csoport meghatározó globális ipari partner a komplex műanyag és fém alkatrészgyártás területén. A vállalatcsoport elsősorban az autóiparra és az autóiparral kapcsolatos piacokra fókuszál.
A csoport magyarországi tagjai Szekszárdon, a Bern utcában találhatóak.
Globális működés, magas szintű hatékonyság és gyorsaság, svájci minőség, magyar csapatmunka - ezek jellemzik tevékenységünket.

Innovatívabb, gyorsabb, jobb.

Szekszárdi telephelyünkre várunk Szerszámkarbantartó munkakörbe jelentkezőket.

Cégnév: ADVAL TECH HUNGARY Plant 2 KFT.