Feladatok

Cégünk által gyártott GPS készülékek, eszközök, berendezések különféle járművekbe történő telepítése, szervizelése, karbantartása Magyarország egész területén

Elvárások

szakirányú végzettség
B kategóriás jogosítvány
pontos, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • fix havi bér
  • folyamatos szakmai képzések
  • modern technológia
  • céges autó
  • céges telefon

Céginformáció

Több, mint 20 éve a hazai és nemzetközi piacon stabilan működő vállalkozás.
Cégünk teljeskörű szolgáltatást nyújt a flottakövetés, járműkövetés, útdíjjelentés területén.
Folyamatos fejlesztéseink és testre szabott megoldásaink garantálják ügyfeleink elégedettségét.
Szolgáltatásunk igénybevételéhez mindössze internet kapcsolatra, számítógépre vagy egy okostelefonra van szükség.
Rendszerünk a megrendelő igényének megfelelően interfésszel és más vállalatirányítási rendszerekkel rendelkezik.

Jelentkezés fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal.

Cégnév: GPSmart Kft