Feladatok

- alvállalkozók munkájának irányítása
- gyengeáramú rendszerek szerelése
- audio-vizuál és AV vezérléstechnikai eszközök telepítése (hangtechnika, projektor, vetítővászon, kijelzők, stb..)
- szerződött partnereinknél eseti hibajavítás
- rack szekrények szerelése, előkészítése
- kábelek nyomvonalának kiépítése és kábelbehúzás
- csatlakozók krimpelése és forrasztása
- AV rendszerek alapszintű konfigurálása

Elvárások

precíz munkavégzés
- hasonló területen (gyengeáram vagy AV) szerzett, min. 2 éves tapasztalat
- jó kommunikációs készség
- szerelési helyszínek tekintetében rugalmas hozzáállás
- windows és office felhasználói szintű kezelése
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- hasonló profilú cégnél szerzett munkatapasztalat
- IT (informatikai) alapismeret
- alapfokú angol nyelvtudás
- emelőgépkezelői vizsga

Amit kínálunk

- Hosszú távú biztos szakmai karrier
- Munkavégzés hétfőtől-péntekig
- Külföldi utak szakmai tréningekre, kiállításokra
- Változatos munkavégzés kiemelt projekteken (pl. Bozsik Stadion, Corvinus Egyetem, NATO reptér, stb..)
- Munkába járás támogatása
- A piaci átlagnál magasabb fizetés
- Céges telefon és laptop + 2 monitor
- Céges autó
- Felelősségteljes munkakör nagy önállósággal
- Családias hangulatú, a csapatra fókuszáló (startup jellegű) cégkultúra
- Igényes iroda budai zöld övezetben

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az AVmax Rendszertechnika Kft. hazánk dinamikusan fejlődő audio-vizuáltechnikai vállalata fiatalos légkörrel, jelenleg is bővülő ügyfélkörrel, és erősen minőségorientált szemlélettel. Küldetésünk az átlagos AVC (audio-visual-control) rendszerek helyett olyan egyedi és modern rendszerek tervezése és telepítése, amelyek teljesen magától értetődően kezelhetők és használatuk elősegíti ügyfeleink mindennapos munkáját.

Ha neked is fontos, hogy
- másokat támogató munkáddal hozzájárulj egy sokszínű csapat eredményeihez
- részese lehess lenyűgöző beruházások megvalósításának
- hozzád hasonló alapértékekkel rendelkező csapat tagja légy
- folyamatosan tudj fejlődni

akkor az AVmax lesz a Te csapatod!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű önéletrajzodat.