Feladatok

  • A cégcsoport tulajdonosának fuvarozása,
  • Személyi ügyintézéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • A mindenkori KRESZ-nek, továbbá a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően történő gépjárművezetés bel-és külföldi útvonalakon,
  • Egyéb, ad-hoc feladatok végrehajtása.

Elvárások

  • Rugalmas, terhelhető és szereti az állandó pörgést,
  • Jó problémamegoldó,
  • Diszkrét és megbízható,
  • Magas stressztűrőképességgel rendelkezik, nyomás alatt is képes teljesíteni,
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • Kiváló ország-és helyismerettel rendelkezik,
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat, nagyértékű gépkocsikkal,
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik.

Előnyt jelent

  • Azonnali kezdés
  • Magán sofőrként szerzett legalább 3 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Munkavégzés heti 5 nap illetve hétvégi munkavégzés is előfordulat,
  • Munkaidő reggel 7:00-tól,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Bejelentett állás,
  • Céges autó a munkavégzés idejére.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szeretnél egy magas színvonalú, családias vállalatnál dolgozni?
Hiszünk abban, hogy a mindennapi teendők, üzleti találkozók és utazások kellemes és gördülékeny élmények lehetnek, és a személyi sofőr kulcsszerepet játszik ebben a folyamatban. Ha büszke lennél arra, hogy részese vagy egy olyan csapatnak, ahol az ügyfélkapcsolatok méltóságban és kényelemben részesülnek, csatlakozz hozzánk, és segítsd vezetőnket a naponta előforduló utazások során. Legyen a munkád az, ami hozzájárul a vezetőnk hatékony és kellemes mindennapjaihoz.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigényének megjelölésével.
Cégnév: Bio Gasztro Kft.