Feladatok

  • Vezető munkájához teljes körű asszisztencia biztosítása,
  • nyilvántartások és kimutatások vezetése, elkészítése,
  • időpont egyeztetések, határidők pontos követése,
  • napi szintű levelezés, telefonkezelés,
  • szerződések előkészítése, iktatása, rendszerezése,
  • kapcsolattartás a partnerekkel,
  • vendégek fogadása,
  • információáramlás segítése,
  • általános asszisztensi feladatok elvégzése (fénymásolás, szkennelés stb.),
  • adatok összegyűjtése, adatszolgáltatás a társosztályok felé,
  • számlák kezelése, netbankba rögzítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office programok magabiztos használata,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • diszkréció,
  • rendszerben való gondolkodás,
  • talpraesett, határozott, kedves személyiség,
  • önmagára, munkájára és munkakörnyezetére igényes hozzáállás.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • cafeteria,
  • stabil munkahely,
  • hétköznapi munkarend, szabad hétvégék.

Céginformáció

A Hansa-Kontakt Kft. szegedi központjába munkatársat keresünk!

A jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Hansa-Kontakt Inv. Kft.