Feladatok

  • Személy- és vagyonőr munkatársakat keresünk Pécs területén végzendő munkára, telephely őrzésre.
  • A munkakör betöltéséhez érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány szükséges.
  • A jelentkezéshez fényképes önéletrajzokat várunk.

Elvárások

  • vagyonőri igazolvány
  • tanúsítvány

Jelentkezés módja

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
 

  • fényképes önéletrajz
Cégnév: Profinfo Team Zrt
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Vagyonőr Pest megye

  Budapest I. és VIII. kerületi építkezésre keresünk vagyonőröket. Amit kínálunk: hosszútávú munkalehetőség. korrekt munkakörülmények. Munkavégzés ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Vagyonőr Pest megye

Vagyonvédelmi nagyvállalat vagyonőr  munkatársakat keres Budapest X. kerületében ipari létesítmény területén  történő munkavégzéssel, határozatlan ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Vagyonőr Veszprém megye

Biztonságtechnikai rendszerek felügyelete. tűzjelző, kamera, riasztó és beléptető rendszerek Járőrtevékenység. Általános vagyonvédelmi feladatok.

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE