Főbb feladatok, munkák:

MOL Zrt. Algyői telephelyére keresünk kizárólag érvényes papírokkal rendelkező személy-és vagyonőr munkatársakat keresünk.Teljesen jogtiszta bejelentés, 12 órás vezénylés szerinti munkarend.
Gépjármű, személy ki- és beléptetés, a mozgások rögzítése. Kameraképek figyelése. Események jegyzőkönyvezése. Egyéb meghatározott feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kultúrált megjelenés , rugalmasság , terhelhetőség , jó kommunikációs készség , felhasználói színtű számítógépes ismeret , megfelelő egészségi állapot, allóképesség. Érvényes plasztikkártya, tanúsítvány, vagy friss OKJ végzettség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Több éves vagyonőri gyakorlat.

Amit kínálunk:

Munkaruhát biztosítunk. A Munka Törvénykönyve szerint megjáró illetményeket (fizetett ünnep, túlóra, éjszaki pótlék, stb.) illetve útiköltség térítés biztosítjuk (vármegye bérlet vagy 30 Ft/km). Nagycsaládosok és friss nyugdíjasok előnyben, mivel nálunk érvényesíthetőek az adókedvezmények.
Bérfizetés minden hónapban átutalással történik.

Jelentkezéseket az [email protected] email címre várjuk, részletes fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Telefonos érdeklődés a megadott számon kizárólag munkanapokon 09.00-15.00 óra közt.