Feladatok

2005. évi CXXXIII. törvény által keretein belül meghatározott őrzésvédelmi feladatok ellátása, a kiemelt jelentőségű nemzeti, kulturális értékek védelme, objektumvédelem, szállítmánykísérés.

Elvárások

  • személy- és vagyonőri végzettség
    • fedhetetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
    • őrzésvédelmi területen szerzett legalább két év tapasztalat
    • jó fizikai állóképesség
    • legalább középfokú iskolai végzettség
    • számítógépes alapismeretek
    • a munkakör betöltéséhez elengedhetetlen pszichológiai és orvosi alkalmassági (vállalkozásunk térítésmentesen biztosítja a vizsgálatokat)
    • biztonságtechnikai eszközök kezelésében jártasság

Előnyt jelent

  • fegyvervizsga
    • fegyveres biztonsági őri tapasztalat
    • szállítmánykísérési területen jártasság
    • idegennyelv ismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, br. 2034,- Ft / óra
    • bejelentett munkahely
    • folyamatos továbbképzések, kiképzések, tapasztalatszerzés
    • eseti megbízások további munkavégzésre, szállítmánykísérésre

Céginformáció

NKÖV Nonprofit Kft. (NKÖV NONPROFIT KFT)
  • A 100%-os állami tulajdonban lévő, NKÖV Nonprofit Kft., Személy és Vagyonőr pozícióba keres munkatársakat alapvetően nappalos 12 óra teljesítéssel. Társaságunk közel 20 éves tapasztalattal rendelkezik a kiemelt jelentőségű nemzeti, kulturális értékek fegyveres védelmének területén.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérkjük csatolja a magyar nyelvű:
1. fényképes önéletrajzát;
2. személy- és vagyonőri végzettséget igazoló bizonyítványt
3. középfokú iskolai végzettséget igazoló bizonyítványt;
4. 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolatát vagy annak megigénylését igazoló dokumentumot.
Cégnév: NKÖV Nonprofit Kft