Feladatok

Érvényes személy és vagyonőri igazolvánnyal, tanúsítvánnyal rendelkező vagyonőr kollégákat keresünk, 12 órás pozícióba Magyarország legkiemelkedőbb, legmagasabb és legmodernebb A+ kategóriájú irodaházába.

Elvárások

  • Érvényes személy és vagyonőri igazolvány
  • Érvényes tanúsítvány
  • Alap angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha tudsz angolul, de nem elvárás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés: nettó 1900 Ft/óra
  • Bejelentett jogviszony
  • Modern és rendezett munkakörülmények
  • Fizikai igénybevétel mentes pozíció
  • 12 órás munkarend
  • Munkaruházat biztosítása
  • Előrelépési lehetőségek, szakmai fejlődés
  • Oktatások, képzések biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Kérem Önöket, hogy a jelentkezésük mellé minden esetben csatoljanak fényképes önéletrajzot a telefonos elérhetőség és a kapcsolattartás érdekében.
Cégnév: GLOBE-SHIELD Kft.