Feladatok

- vevői számlák kiállítása
- kapcsolattartás a vevőkkel a számlák vonatkozásában
- számlareklamációk kezelése
- számlamellékletek kezelése
- ÁFA bevalláshoz szükséges adatok elkészítése
- havi, éves számviteli záráshoz, valamint könyvvizsgálatokhoz kapcsolódó, vevői tételeket érintő feladatok elvégzése (könyvelési feladások, adatszolgáltatások)

Elvárások

- középfokú végzettség
- hasonló munkakörben szerzett min. 2 éves tapasztalat
- magas szintű szervezőkészség, precíz munkavégzés
- alapszintű angol nyelvtudás
- MS office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

- olasz nyelvismeret

Céginformáció

A Catone Kft. fő tevékenységi köre hűtött és fagyasztott élelmiszerek raktározása, belföldi és nemzetközi árufuvarozása.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével a  lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Catone Kft.