Feladatok

  • Beérkező (elsősorban trading) anyag és szolgáltatási számlák tartalmi, formai követelményeinek, valamint számla mellékleteinek ellenőrzése
  • Számlarögzítés az SAP/VIM számlaellenőrző programjának segítségével, könyvelésre kész „parkolt” számlák nyomon követése, szükség esetén a partnerek, kereskedők tájékoztatása
  • Hibás számlák kezelése, partnerrel történő egyeztetések
  • Számlareklamációk kezelése, szükség esetén kapcsolat felvétele az illetékes Bunge ügyintézőkkel, a megoldás figyelemmel kísérése
  • Külső és belő ellenőrzéskor rendelkezésre állás
  • Helyettesítés esetén bejövő olajosmag számlák ellenőrzése és számlarögzítése, szükség esetén a partnerek, kereskedők tájékoztatása

Elvárások

  • Érettségi és/vagy felsőfokú végzettség
  • 1-3 év munkatapasztalat hasonló területen
  • Számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Alapfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásos kommunikációhoz)
  • SAP tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem béren kívüli juttatásokkal (pl. Cafeteria, egézségbiztosítási csomag)
  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • heti 2 nap home office lehetőség
  • modern iroda kiváló közlekedéssel
  • gyümölcsnap

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Bunge a globális élelmiszerellátás egyik kulcsszereplője. Olajosmag-feldolgozásban és speciális növényi alapú olajok, zsírok és fehérjék előállításában, valamint forgalmazásában a világelsők között vagyunk. Működésünk felöleli a teljes értékláncot a mezőgazdasági termelőktől egészen a háztartások asztaláig.

A Bunge Zrt. a magyar agribiznisz és élelmiszer szektor meghatározó szereplője.

Fő márkáink: Vénusz, Floriol, Bords Eve.

Cégnév: Bunge Zrt.