Feladatok

  • Műszaki ügyeletes / Shift engineer pozícióba keresünk kollégát, 12 órás váltott műszakos munkarendben
  • A szállodában lévő épületvillamossági és épületgépészeti rendszerek (légkezelők, kazánok, szivattyúk, stb) megismerése és szakszerű üzemeltetése,
  • Általános villamossági -és épületkarbantartási feladatok elvégzése
  • Szállodai területek, szobák karbantartása,
  • Általános műszaki hibák gyors és hatékony elhárítása a szálloda minden területén,
  • Épületfelügyeleti rendszer kezelése, gépek és berendezések energiatudatos üzemeltetése

Elvárások

  • Villanyszerelő végzettség!
  • Terhelhetőség, jó kommunikációs készség,
  • Csapatjátékos személyiség,
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés,

Előnyt jelent

  • Szállodai vagy egyéb épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Gépészeti rendszerek általános ismerete, üzemeltetési tapasztalat
  • Épületautomatika rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Számtalan lehetőség a tanulásra, fejlődésre,
  • Nemzetközi karrier lehetősége,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Céges rendezvények,
  • Kiváló elhelyezkedés.

Munkahelyi extrák

  •  Céges étkező
  •  Zuhanyzási lehetőség
  •  Céges rendezvények
  •  Sportolási lehetőség
  •  Ingyen kávé, üdítő
  •  Ingyen reggeli
  •  Ingyen ebéd

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Budapest Marriott Hotelben, a Duna partján, elegáns és inspiráló környezetben várunk téged, ahol nap mint nap lehetőséged van kamatoztatni a tudásodat. Csatlakozz a világ vezető szállodaláncához és légy része egy családias csapatnak, ahol a fejlődés és az önmegvalósítás áll a középpontban. Mi támogatunk abban, hogy megvalósítsd az álmaidat, miközben megismered a szállodák világát.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem csatolja fényképes önéletrajzát is!