Feladatok

  • Általános karbantartási, javítási feladatok elvégzése
  • Szobák festés javítása, teljes kifestése
  • Szállodai területek, szobák karbantartása
  • Általános műszaki hibák gyors és hatékony elhárítása a szálloda minden területén
  • A szállodában lévő épületgépészeti (pl.: légtechnika, fűtési rendszer, stb) rendszerek folyamatos felügyelete, karbantartási feladatok elvégzése
  • A szálloda környezetének rendben tartása, kert gondozása

Elvárások

  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőkészség, időgazdálkodás
  • Személyes kompetenciák: Terhelhetőség , Önállóság , Rugalmasság , Megbízhatóság , Precizitás , Szervezőkészség

Előnyt jelent

  • Szállodai vagy egyéb épület üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Elektromos és épületgépész alapismeretek, tapasztalat
  • Szobafestő, mázoló végzettség

Amit kínálunk

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, teljes munkaidős jogviszony
  • Munkába járás támogatása vidékről utazók részére
  • Térítésmentes reggeli, ingyen kávézási lehetőség, ásványvíz
  • Egyéb juttatások
  • Kiváló, modern munkakörülmények

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen reggeli

Fényképes Önéletrajzzal