Feladatok

  • A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése (hús pult)
  • Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése
  • Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása
  • Állandó udvariás kapcsolattartás a vásárlókkal
  • Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások

  • Nem okoz problémát a kétműszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés vállalása
  • Érdekel a kereskedelem (előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél)
  • Lelkes, pozitív személyiség vagy
  • Megbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
  • Szívesen kommunikálsz a vásárlókkal

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, versenyképes bér és az alapjövedelmen kívül számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram),
  • Távolsági bérlet térítés,
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben,
  • Bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek.

Céginformáció

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.
SPAR karrier. Jó döntés.

Cégnév: SPAR Magyarország Kft.