Feladatok

- Hazai ízek elkészítése
- Házias ételek készítése
- Minőségi ételek biztosítása a vendégeink számára

Nyugdíjasok és középkorúak jelentkezését is várjuk!

Elvárások

- Tapasztalat szakács munkakörben
- Elhivatottság és szenvedély a főzés iránt
- Precizitás és megbízhatóság
- Jó csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

- Kellemes munkakörnyezet és barátságos csapat
- Reggeltől délutánig tartó műszak
- Szombaton 15:00-ig tartunk nyiva, vasárnap pedig zárva tartunk, így biztosítjuk a szabad hétvégéket
- Kiemelt bérezés
- Előrelépési lehetőség
- Normális, támogató személyzet

Amennyiben szeretne egy családias légkörben dolgozni, és szenvedélye a főzés, várjuk jelentkezését!
Csatlakozzon hozzánk, és készítsük együtt a legfinomabb hazai ételeket!
Szeretettel várjuk jelentkezését!
Cégnév: SZEGA Camembert Kft.