Budapest – Szakács – Magyar Telekom Székház Kantin – Rampart Cégcsoport

A Rampart Cégcsoport bővülő csapatába új munkaerőt keres Szakács pozíció betöltésére a Magyar Telekom Székházban üzemelő kantinba.
(cím: 1098 Budapest, Róbert Károly krt. 36.)
Heti fix 5 nap munkavégzés várható hétfőtől péntekig.

Főbb feladatok, munkák:

  • a főszakács utasításai alapján napi munkavégzés
  • melegkonyhai termékek receptúra szerinti elkészítése, nagyobb tételben is
  • hidegkonyhai termékek receptúra szerinti elkészítése, nagyobb tételben is
  • Tálalási feladatok
  • HACCP előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Szakács képesítés
  • konyhai gépek, és berendezések ismerete
  • Problémamegoldó készség
  • Vendégcentrikus hozzáállás
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság, megbízhatóság, igényesség

Amit kínálunk:

  • Nettó 400-450 000 Ft / hó kezdő bérezés tapasztalattól függően
  • Mindig pontosan érkező havi fizetés
  • Előre látható, tervezhető beosztás
  • Fizetett szabadság
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, piacvezető vállalat
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Segítőkész vezetés, fejlődési lehetőség
  • Ingyenes személyzeti étkezés (napi meleg étkezés)