Feladatok

  • Az ételeink magas színvonalon, receptúra szerinti, szenvedéllyel történő elkészítése;
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása;
  • Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata;
  • A magas higiéniai követelményrendszer betartása.

Elvárások

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
  • Van 1-2 éves gyakorlatod melegkonyhai szakácsként;
  • Azért dolgozol, hogy vendégeink nap mint nap visszatérjenek a finom ízek és a barátságos hangulat miatt;
  • Nagy forgalom alatt is jól teljesítesz, megőrzöd a nyugalmad;
  • Lelkesen, szorgalmasan dolgozol egy kiváló csapat részeként.

Amit kínálunk

  • Előrelépési és fejlődési lehetőség a cégcsoporton belül, ha bizonyítod a tehetséged és a munkához való pozitív hozzáállásod (több mint 10 éttermünk várja ambiciózus vezetőit);
  • Piacképes kereset, biztos szakmai és tulajdonosi háttér;
  • Kiváló munkafeltételek: biztonságos, modern munkakörülmények és berendezések;
  • Személyzeti étkezés és kávé;
  • AYCM fitness kártya lehetőség;
  • Továbbképzések, inspiráló csapat;
  • Kedvezményes fogyasztási lehetőség a cégcsoport éttermeiben;
  • Munkavégzés helyszíne budavári éttermünk.
  • Nemzetközi munkakörnyezet.
  • 30% kedvezmény éttermeinkben
  • Frekventált, könnyen megközelíthető munkahely.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Éttermünk a 21 - A MAGYAR VENDÉGLŐ a csodálatos Budai Vár területén található, rendkívül inspiráló környezetben és 15 éves stabilan, folyamatosan működik. A 21 a békebeli magyar konyha 21. századi módon: minden hagyományos ízt szándékosan megőrizve, ételeink mégis könnyebbek a régimódi magyar ételeknél. Ennek érdekében a legjobb alapanyagokat vásároljuk, új technikákat, eljárásokat alkalmazunk.
Szenvedélyed a gasztronómia? Büszkeséggel tölt el, ha egy külföldi delegációs, vagy egy baráti csoport, különleges gasztronómiai élménnyel távozik az étteremből, ahol az általad készített ételeket szolgálták fel? Akkor nálunk a helyed!

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.