A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Autóipari üléshuzatok gyártásával foglalkozó partnercégünk BELSŐ állományába munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Szabászati operátor

poziutan

Szolnok

ÚJRA FELVÉTELT HIRDETÜNK – RAGADD MEG A LEHETŐSÉGET!!

2 vagy 3 műszak – AZONNALI kezdés – EGYSZERŰ munkafolyamatok – AZONNALI kezdés – CÉGES buszok – VERSENYKÉPES bérezés – 100%-ban térített helyi bérlete*

GYÁRTSD TE a legmenőbb autókhoz szükséges alapanyagokat!

ADD LE JELENTKEZÉSED ÁLLJ munkába AZONNAL

Biztosítjuk számodra:

  • VERSENYKÉPES fizetés ⭢ garantált jövedelem
  • Több műszakban való munkavégzés ⭢ döntsd el 2 vagy 3 műszakban dolgoznál
  • Napi 8 órás munkavégzésfizetett munkaközi szünetekkel
  • INGYENES céges buszjárat  ⭢ támogatott munkába járás
  • Egyéb juttatások  ⭢ már a próbaidő alatt is
    • Br 25.000 Ft/hó - EMELT teljesítménybónusz
    • Br. 12.000 Ft/negyedév - NEGYEDÉVES Bónusz
    • PLUSZ EXTRA negyedéves bónusz
    • CAFETERIA
    • Karácsonyi bónusz - már fél éves munkaviszony esetén is!

SZJA kedvezmény jár minden 25 év alatti munkavállalónak, ami TOVÁBB EMELI a kereseti lehetőséget!

Egyéb FONTOS információk:

  • STABIL, biztos hátterű cég ⭢ Bejelentett munkalehetőség, pontosan érkező bér

  • ELŐRELÉPÉS LEHETŐSÉG ⭢ Amennyiben elég kitartó vagy szívesen fejlődnél részt vehetsz a mentorprogramban és betaníthatod az új kollégáid
  • SZUPER VEZETŐK fiatalos csapat  ⭢ Nyugodt munkahelyi légkör kellemes környezetben való munkavégzés
  • TÚLÓRA LEHETŐSÉG  ⭢ EMELHETED a fizetésed
  • Ingyenes céges járatok  ⭢ munkába járásod támogatjuk
  • SZOLNOKI helyi bérletet 100%-ban TÉRÍTJÜK!*
  • Modern, igényes munkaterület  ⭢ Te is otthonosan érezd magad nálunk

Hölgyek és Urak, tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését IS várjuk!

Feladataid lesznek:

  • Alapanyag bekészítése (nyers marhabőr) és gyártásra való előkészítése
  • Alapanyagok átvizsgálása és hibák jelölése
  • Automata présgépek előkészítése a szabászati munkára
  • Alapanyagon a formák („szabászkések”) elhelyezése kézi erővel (2-6 kg)
  • Présgépek indítása, működésük felügyelete
  • Leszabott termékek összegyűjtése, kötegelése és továbbítása a minőségellenőrzésre

Ezt kérjük Tőled:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Kézügyesség és állóképesség, valamint önálló munkavégzés
  • Kitűnő látás, térlátás és színlátás - elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez!
  • Monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét, terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelenthet:

  • Gyártásban / termelésben szerzett tapasztalat
  • Szabászati területen szerzett jártasság
  • Gépkezelésben szerzett gyakorlat

Az INGYENES céges buszjáratok a következő településekről érhetők el:

Abádszalók, Abony, Bagimajor, Bánhalma,  Cibakháza, Fegyvernek, Jászkarajenő, Jánoshida, Jászladány, Karcag, Kenderes, Kengyel, Kétpó, Kisújszállás, Kőtelek, Kunhegyes, Kuncsorba, Lakitelek, Martfű, Mezőtúr, Nagykörű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Surjány, Szajol, Szandaszőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele, Tiszaalpár, Tiszabög, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszakécske, Tószeg, Törökszentmiklós, Túrkeve, Újszilvás, Vezseny,

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

*Szolnoki lakcím esetén érvényes, távolabbról érkezők bejárási költségeit az Mt.-ben meghatározottak szerint térítjük vagy az INGYENES céges buszokat lehet igénybe venni.

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.