MVM Émász Áramhálózati Kft.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Speciális szerelő - Gyöngyösi régió

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • A Lőrinci oktatási központ üzemeltetése
  • A tanpálya kis-, és középfeszültségű elosztóhálózatának üzemzavarainak elhárítása, hálózatüzemeltetési, -karbantartási és -építési feladatok, komplex mérési és állapotfelmérési feladatok illetve üzemeltetési feladatok önálló ellátása
  • Oktatásokhoz anyag és eszköz biztosítása
  • Oktatások során a munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása
  • A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése a rendelkezésére bocsátott informatikai eszközökön

Amit kérünk

  • Középfokú vagy technikusi villamosipari - műszaki szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelő ismeretek (MSWord, Excel, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Önálló, pontos, precíz, terhelhető
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Hálózat üzemeltetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP felhasználói szintű ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Szakmai továbbképzések, egyéni fejlesztés
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag: cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségbiztosítási csomag
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
Cégnév: MVM ÉMÁSZ Áramhálózati Kft.