Feladatok

  • Termelőgépek beállítása, kezelése és felügyelete
  • Késztermékek előkészítése kiszállításra
  • Raktári feladatok
  • Gyártáshoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése
  • Textilipari gépeken való munkavégzés

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • minimum középiskolai végzettség vagy műszaki végzettség
  • sikeres felvételi teszt
  • műszaki érzék és gépkezelői tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • karbantartói tapasztalat
  • lánckötőgépen vagy egyéb textilgépen szerzett tapasztalat
  • fémipari szakmai végzettség (pl. lakatos, hegesztő, gépszerelő, CNC gépkezelő (marós, esztergályos stb.), autószerelő)
  • bármilyen textilipari szakmai végzettség (pl. kőtő, szövő, fonó)
  • emelőgép kezelő vizsga
  • raktározási tapasztalat
  • minőségirányítási rendszer ismerete
  • nyelvtudás (angol, német)

Amit kínálunk

  • kezdő bruttó bér: 350.000 és 580.000 Ft között
  • munkába járási támogatás
  • próbaidő után cafeteria
  • év végi prémium
  • egyéb pénzbeni juttatások
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • stabil nemzetközi háttérrel rendelkező munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • gyors előrelépési lehetőség
  • munkaruha ellátás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Sky Advanced Materials Kft. speciális műanyag erősítő szöveteket gyárt Magyarországon. Az általunk gyártott erősítő szövet a 21. század alapanyaga, amelynek fontos szerepe van a könnyűszerkezetes autók, széllapátok, hajók építésében. Bővülő cégünk fóti üzemébe keres erre, az országban egyedülálló technológiának elsajátítására és üzemeltetésére nyitott munkatársakat.