Feladatok

  • Megvásárolt termékek szállítása Budapestről Debrecenbe teherautóval heti egy-két alkalommal.
  • Termékek ki- és betárolása, rendelések összekészítése

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány,
  • GKI kártya,
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély,
  • Emelőhátfal vizsga,
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Családias légkör,
  • Bejelentett munkahely,
  • Biztonságos, hosszú távú munka 1992-óta működő vállalkozásnál,
  • Reggel 7-8 órás kezdés, egy műszakos, 8 órás munkarend, minden este otthon,
  • Klímás, szervizelt tehergépjárművek (3,5-7,5 tonna).
Munkavégzés helye: Debrecen, Szoboszlói u. 50.

Céginformáció

A Medvés Virágkötészeti Nagykereskedés 1992 óta működő vállalkozás, a régióban meghatározó szerepet tölt be a virágkötészeti és dekorációs piacon.
Sofőr, raktáros munkatársat keresünk debreceni munkahelyre saját áruk szállítására, átvételére, komissiózására.
Cégnév: MEDVÉS DEKOR Kft.