Feladatok

  • Áruszállítás az ország területén belül
  • Kézi anyagmozgatás, áru összekészítése
  • Partnereinkhez történő áru kiszállítás
  • Partnereinkkel kapcsolattartás
  • Üzletlátogatás és termékeink kihelyezése az üzletben
  • Termék ismertetés és ajánlás a látogatások alkalmával
  • Kartondobozos áru összekészítése és rendezése
  • Beérkező rendelések feldolgozása és összekészítése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése a szállításokkal kapcsolatban
  • Könnyű fizikai munka
  • Kézi anyagmozgatás
  • Raktár kezelése
  • Termékek rendszerezése raktáron belül
  • Munkaidő hétfőtől péntekig

Elvárások

  • B-kategóriás jogosítvány
  • Rendezett megjelenés
  • Önálló munkavégzésre hajlandóság és képesség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Pontosság

Előnyt jelent

  • Idegen nyelvismeret
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, családias munkakörnyezet,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  •  Hétfőtől péntekig 8 órás munkaidővel, hétvége szabad,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Szakmai és egyéni fejlődés elősegítése
  • Garantált a jó hangulatú légkör, összetartó csapat,
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Céginformáció

S & Sz kft.
Több mint 20 éve működő kis és nagykereskedelemmel foglalkozó cégünk keresi leendő munkatársát budaörsi nagykereskedelmi egységébe.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: SZ&S Group Kft.