Feladatok

Olyan "B" vagy annál erősebb jogosítvány kategóriával rendelkező sofőrt keresek, aki hajlandó rakodni is.

Nem klasszikus sofőr munkakör, közterület tisztasági feladatok ellátása a cég fő profilja.

Elvárások

  • Gyakorlott sofőrt keresek, nem a jogosítvány számít!
  • Mozgékony, de minimum átlagos fizikumban lévő embert keresek.
  • Megbízhatóság, pontosság alap követelmény.

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett munka 7-15 óráig tart a munkaidő.
  • Próbaidő 2 hónap 375.000.- bruttó bér, később 450.000.- bruttó
  • Szabadságot utolsó napig kiadjuk, lehetőség szerint akkor amikor a munkavállaló kéri

Céginformáció

Budapest IV. kerületében dolgozunk 12 éve köztisztasági feladatokat látunk el. Játszótereket tartunk karban, fákat, virágokat, ágyásokat locsolunk, stb.
18-20 fő az állomány.
Ford Tranzit platós autókat használunk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: K-MOST Kft.